Belçika Vizesi, Belçika Vizesi Başvurusu, Belçika Konsolosluğu, Belçika Vize Formu, Belçika Vize Belgeleri, Belçika Vize İşlemleri, Vize Başvuru
Ana Sayfa | Vize Danışma | Bize Ulaşın
Belçika, Batı Avrupa'da bulunan Avrupa Birliğine üye bir Nato ülkesidir. Belçika federal bir yönetime sahiptir.Resmi dil olarak Fransızca ve Flemenkçe kullanılmaktadır. Belçika'nın sınır komşuları: Hollanda, Almanya, Lüksemburg ve Fransadır.

Belçika Lacivert Pasaport dışındaki pasaport sahiplerinden 90 güne kadar vize istememektedir. Lacivert pasaport sahipleri ise vize almak durumundadır.

Destek
Untitled Document

Belçika Vize Danışmanlığı

Bildiğiniz gibi Belçika vize işlemleri ve bununla ilgili bir yığın prosedürle uğraşmak gayet stresli ve bıktırıcı bir iştir. Eğer buna ayıracak ufak bir bütçeniz varsa bizce mutlaka profosyonel Belçika vize danışmanlığı yardımı almalısınız. Her ne kadar "ben ingilizce veya gerekli dilleri biliyorum", veya "benim daha önce vizem var, bir problem olmaz" şeklinde düşünüyorsanız da, bizim tecrübemiz bu tip başvuruda bulunanların çoğunluğunun ne yazık ki hüsrana uğradığı yönündedir. 
Çünkü şunu unutmamak gerekir ki, size bir kere ingiltereye vize verilmesi, tekrar verileceği anlamı taşımayacağı gibi, gideceğiniz ülkenin dilini bilmeniz de size extra bir avantaj sağlamaz.

 

Sizlere sunacağımız hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.

 • Vize Dosyası Hazırlamak, Konsolosluğun talep ettiği şekilde dosyalarınıza son halini vermek, fazla ve eksik bilgileri çıkarmak
 • Bazı ülkelerde konsolosluk tarafından istenen ingilizce durum belirtir bir niyet mektubuyla durumunuzu belirtmek
 • Gerekli Ülkelerde, kalınacak otel rezervasyonu ve uçak bileti rezervasyonlarını sizin adınıza yapmak
 • Şahsi başvuru gerektirmeyen ülkeler için vize dosyanızın konsolosluğa iletilmesi, sonuçlandığında sizin adınıza teslim alınması
 • Şahsi başvuru gerektiren ülkeler için randevunuzun belirlenen gün ve saatte doğru olarak alınması ve size iletilmesi.
 • Vize görüşmesinden önce, görüşme provası (ofisimizde yapılması veya yapılmaması gereken şeyler ve hareketler hakkında bilgi ve oryantasyon)
  İlk kez vize alacaklar için özel danışmanlık, durum değerlendirmesi ve tüm soruların eksiksiz bire bir cevaplandırılması .
 • Her tür sorularınız için sınırsız messenger, telefon, ya da ofisimizde bire bir destek.
 • Ve bizce en önemlisi 19 yıllık tecrübemiz ve profosyonel ilişkilerimizden doğan güven le başvuru yapmanın huzuru...
 • Bize email formumuzu doldurarak ulaşmak isterseniz tıklayın ve size geri dönelim. telefonlarımızdan bizi her zaman arayabilirsiniz.

19 yıllık tecrübemiz ile firmamızın vize alma başarı oranı %97.7 civarında seyretmektedir, bu bizce çok büyük bir başarı göstergesidir ve birebir ölçülmüştür. Diğer %2.3 lik bölüm se tamamen firmamız kontrolü dışında gelişen olaylardan ortaya çıkmış, istisnai durumlardır. Bizim tavsiyemiz turist vizesi dahil ne tür vize alacaksanız alın, bu başvuruyu konuda tecrübeli bir firmayla yapmanız yönünde. Çünkü bilinmeniz gerekir ki, pasaportunuzda bir vize reddi damgası size geri dönüşü olmayan şeyler kaybettirebilir ve bunun telafisi parayla bile olamayabilir. Bunu riske atmamak ise tamamen sizin elinizde.

 

Copyright © 2010 - 2018 Belçika Vizesi - belcikavizesi.info